| Гра | 1q | 2q | 3q | 4q |
|---|---|---|---|---|
| 85 | 15 | 29 | ||
| 83 | 26 | 34 | ||
Пеньяроль Мар-дель-Плата 85:83 Союз Санта-Фе — Match Result
Хто переміг у матчі Пеньяроль Мар-дель-Плата — Союз Санта-Фе?
Перемогу здобув Пеньяроль Мар-дель-Плата з рахунком 85:83.
Який був підсумковий рахунок матчу Пеньяроль Мар-дель-Плата — Союз Санта-Фе?
Пеньяроль Мар-дель-Плата 85 : 83 Союз Санта-Фе.
Хто набрав найбільше очок у матчі Пеньяроль Мар-дель-Плата — Союз Санта-Фе?
Найбільше очок набрав Franco Balbi — 26 очок.
Який був рахунок по чвертях у матчі Пеньяроль Мар-дель-Плата — Союз Санта-Фе?
По чвертях: 15:6, 14:26, 29:17, 27:34.
F. Balbi
84 - 83
3- 1
84 - 80
L. Martin Guerra
- 1
83 - 80
L. Martin Guerra
F. Balbi
82 - 80
1F. Balbi
82 - 79
1- 2
82 - 78
R. Acuña
F. Balbi
80 - 78
1F. Balbi
80 - 77
1- 2
80 - 76
L. Martin Guerra
C. Vogt
78 - 76
2- 1
78 - 74
L. Martin Guerra
- 1
77 - 74
L. Martin Guerra
Y. GUERRA
76 - 74
2- 2
76 - 72
R. Acuña
C. Vogt
74 - 72
2F. Balbi
74 - 70
1F. Balbi
74 - 69
1- 1
74 - 68
A. Thornton
- 1
73 - 68
A. Thornton
F. Balbi
72 - 68
2- 1
72 - 66
A. Thornton
F. Balbi
71 - 66
1F. Balbi
71 - 65
1- 1
71 - 64
F. Vazquez
F. Balbi
70 - 64
1F. Balbi
70 - 63
1F. Balbi
70 - 62
2F. Balbi
70 - 60
3- 2
70 - 57
S. Armand
- 1
68 - 57
I. Basualdo
F. Balbi
67 - 57
2- 2
67 - 55
S. Armand
C. Akwuba
65 - 55
2- 1
65 - 53
S. Armand
- 2
64 - 53
S. Armand
- 1
62 - 53
S. Armand
- 2
61 - 53
S. Armand
- 1
59 - 53
I. Basualdo
C. Akwuba
58 - 53
2C. Akwuba
58 - 51
2
- Матчі0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Очки | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |
Статистика
78%
Вільні кидки
89%
64%
2 вказівника
45%
23%
Триочкові
28%
50%
Полеові голи
36%
29
Відскоки
37
26
Оборонні підбирання
25
3
Офенсивні підбирання
12
15
Асисти
16
13
Перехоплення
14
7
Викрадає
3
1
Блоки
2
| # | Команда | І | В | П | % | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Кімса Сантьяго-дель-Естеро | 36 | 24 | 12 | 66.7% | ППВВ |
| 2 | Хімнасія Комодоро Рівадавія | 36 | 24 | 12 | 66.7% | ВВПП |
| 3 | Тенісний клуб "Обера | 36 | 23 | 13 | 63.9% | ПППП |
| 4 | Регатас Коррієнтес | 36 | 23 | 13 | 63.9% | ВПВП |
| 5 | Бока Хуніорс | 36 | 22 | 14 | 61.1% | ППВП |
| 6 | Санітарно-технічні роботи | 36 | 21 | 15 | 58.3% | ВПВП |
| 7 | Ферро Карріль Оесте | 36 | 21 | 15 | 58.3% | ПВВП |
| 8 | Незалежно від Oliva | 36 | 20 | 16 | 55.6% | ПВВП |
| 9 | Центральний спортивний інститут Кордови | 36 | 20 | 16 | 55.6% | ВПВП |
| 10 | Спілка Формоса | 36 | 20 | 16 | 55.6% | ППВП |
| 11 | Пеньяроль Мар-дель-Плата | 36 | 19 | 17 | 52.8% | ВППВ |
| 12 | Сан Мартін де Коррієнтес | 36 | 17 | 19 | 47.2% | ПВВП |
| 13 | Сікліста Олімпіко де Ла Банда | 36 | 15 | 21 | 41.7% | ВВПП |
| 14 | Перегони де Чівількой (Racing de Chivilcoy) | 36 | 14 | 22 | 38.9% | ПВВП |
| 15 | Союз Санта-Фе | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ПППВ |
| 16 | Платенсе | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ПВПП |
| 17 | Сан-Лоренсо-де-Альмагро | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ПППП |
| 18 | Афіни Кордови | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ВППП |
| 19 | Аргентино де Хунін | 36 | 7 | 29 | 19.4% | ПВВВ |
| # | Команда | І | Різн | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кімса Сантьяго-дель-Естеро | 36 | +248 | 66.7% |
| 2 | Хімнасія Комодоро Рівадавія | 36 | +188 | 66.7% |
| 3 | Тенісний клуб "Обера | 36 | +149 | 63.9% |
| 4 | Регатас Коррієнтес | 36 | +124 | 63.9% |
| 5 | Бока Хуніорс | 36 | +133 | 61.1% |
| 6 | Санітарно-технічні роботи | 36 | +74 | 58.3% |
| 7 | Ферро Карріль Оесте | 36 | +63 | 58.3% |
| 8 | Незалежно від Oliva | 36 | +105 | 55.6% |
| 9 | Центральний спортивний інститут Кордови | 36 | +66 | 55.6% |
| 10 | Спілка Формоса | 36 | +36 | 55.6% |
| 11 | Пеньяроль Мар-дель-Плата | 36 | +2 | 52.8% |
| 12 | Сан Мартін де Коррієнтес | 36 | -42 | 47.2% |
| 13 | Сікліста Олімпіко де Ла Банда | 36 | -31 | 41.7% |
| 14 | Перегони де Чівількой (Racing de Chivilcoy) | 36 | -88 | 38.9% |
| 15 | Союз Санта-Фе | 36 | -84 | 36.1% |
| 16 | Платенсе | 36 | -105 | 36.1% |
| 17 | Сан-Лоренсо-де-Альмагро | 36 | -132 | 36.1% |
| 18 | Афіни Кордови | 36 | -165 | 36.1% |
| 19 | Аргентино де Хунін | 36 | -541 | 19.4% |

Peñarol Mar del Plata

Unión de Santa Fé
Гандикап
| Букмекер | 1 | 2 |
|---|---|---|
















