| Гра | 1q | 2q | 3q | 4q |
|---|---|---|---|---|
| 87 | 25 | 19 | 23 | 20 |
| 75 | ||||
Бока Хуніорс 87:75 Санітарно-технічні роботи — Match Result
Хто переміг у матчі Бока Хуніорс — Санітарно-технічні роботи?
Перемогу здобув Бока Хуніорс з рахунком 87:75.
Який був підсумковий рахунок матчу Бока Хуніорс — Санітарно-технічні роботи?
Бока Хуніорс 87 : 75 Санітарно-технічні роботи.
Хто набрав найбільше очок у матчі Бока Хуніорс — Санітарно-технічні роботи?
Найбільше очок набрав Francisco Caffaro — 18 очок.
Який був рахунок по чвертях у матчі Бока Хуніорс — Санітарно-технічні роботи?
По чвертях: 25:22, 19:14, 23:20, 20:19.
- 3
87 - 75
F. GIORGETTI
P. Barral
84 - 75
2- 3
84 - 73
F. GIORGETTI
- 2
81 - 73
F. Caffaro
- 2
79 - 73
F. Caffaro
- 3
77 - 73
M. SMITH
T. Francis Sabin
74 - 73
2A. Corum
74 - 71
3J. Bilbao
74 - 68
2- 1
74 - 66
M. SMITH
A. Corum
73 - 66
3- 2
73 - 63
M. SMITH
F. Antonio Inyaco Toledo
71 - 63
1F. Antonio Inyaco Toledo
71 - 62
1- 2
71 - 61
M. Cuello
F. Antonio Inyaco Toledo
69 - 61
2J. Ignacio Respaud
69 - 59
3- 2
69 - 56
W. Langston
- Матчі0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Очки | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |
Статистика
69%
Вільні кидки
53%
63%
2 вказівника
63%
30%
Триочкові
33%
50%
Полеові голи
49%
27
Відскоки
24
16
Оборонні підбирання
15
11
Офенсивні підбирання
9
19
Асисти
17
10
Перехоплення
7
5
Викрадає
8
1
Блоки
1
| # | Команда | І | В | П | % | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Кімса Сантьяго-дель-Естеро | 36 | 24 | 12 | 66.7% | ППВВ |
| 2 | Хімнасія Комодоро Рівадавія | 36 | 24 | 12 | 66.7% | ВВПП |
| 3 | Тенісний клуб "Обера | 36 | 23 | 13 | 63.9% | ПППП |
| 4 | Регатас Коррієнтес | 36 | 23 | 13 | 63.9% | ВПВП |
| 5 | Бока Хуніорс | 36 | 22 | 14 | 61.1% | ППВП |
| 6 | Санітарно-технічні роботи | 36 | 21 | 15 | 58.3% | ВПВП |
| 7 | Ферро Карріль Оесте | 36 | 21 | 15 | 58.3% | ПВВП |
| 8 | Незалежно від Oliva | 36 | 20 | 16 | 55.6% | ПВВП |
| 9 | Центральний спортивний інститут Кордови | 36 | 20 | 16 | 55.6% | ВПВП |
| 10 | Спілка Формоса | 36 | 20 | 16 | 55.6% | ППВП |
| 11 | Пеньяроль Мар-дель-Плата | 36 | 19 | 17 | 52.8% | ВППВ |
| 12 | Сан Мартін де Коррієнтес | 36 | 17 | 19 | 47.2% | ПВВП |
| 13 | Сікліста Олімпіко де Ла Банда | 36 | 15 | 21 | 41.7% | ВВПП |
| 14 | Перегони де Чівількой (Racing de Chivilcoy) | 36 | 14 | 22 | 38.9% | ПВВП |
| 15 | Союз Санта-Фе | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ПППВ |
| 16 | Платенсе | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ПВПП |
| 17 | Сан-Лоренсо-де-Альмагро | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ПППП |
| 18 | Афіни Кордови | 36 | 13 | 23 | 36.1% | ВППП |
| 19 | Аргентино де Хунін | 36 | 7 | 29 | 19.4% | ПВВВ |
| # | Команда | І | Різн | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кімса Сантьяго-дель-Естеро | 36 | +248 | 66.7% |
| 2 | Хімнасія Комодоро Рівадавія | 36 | +188 | 66.7% |
| 3 | Тенісний клуб "Обера | 36 | +149 | 63.9% |
| 4 | Регатас Коррієнтес | 36 | +124 | 63.9% |
| 5 | Бока Хуніорс | 36 | +133 | 61.1% |
| 6 | Санітарно-технічні роботи | 36 | +74 | 58.3% |
| 7 | Ферро Карріль Оесте | 36 | +63 | 58.3% |
| 8 | Незалежно від Oliva | 36 | +105 | 55.6% |
| 9 | Центральний спортивний інститут Кордови | 36 | +66 | 55.6% |
| 10 | Спілка Формоса | 36 | +36 | 55.6% |
| 11 | Пеньяроль Мар-дель-Плата | 36 | +2 | 52.8% |
| 12 | Сан Мартін де Коррієнтес | 36 | -42 | 47.2% |
| 13 | Сікліста Олімпіко де Ла Банда | 36 | -31 | 41.7% |
| 14 | Перегони де Чівількой (Racing de Chivilcoy) | 36 | -88 | 38.9% |
| 15 | Союз Санта-Фе | 36 | -84 | 36.1% |
| 16 | Платенсе | 36 | -105 | 36.1% |
| 17 | Сан-Лоренсо-де-Альмагро | 36 | -132 | 36.1% |
| 18 | Афіни Кордови | 36 | -165 | 36.1% |
| 19 | Аргентино де Хунін | 36 | -541 | 19.4% |

Boca Juniors

Obras Sanitarias
Гандикап
| Букмекер | 1 | 2 |
|---|---|---|
















