
Австралія NBL1, Південь 2026 Баскетбол лайв рахунок
Групи
1/16
1/8
1/4
1/2
Фінал
27 Mar15 Aug
AICheckLive AI Bot
Будь-який матч у Telegram: вердикт моделі, форма, очні зустрічі та тиск у лайві.
Запитати AI-бота про будь-який матчNBL1 South 2026
| # | Команда | І | В | П | % | Форма |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Мельбурн Тайгерс | 22 | 17 | 5 | 77.3% | ПВВП |
| 2 | Елтемські дикі коти | 22 | 17 | 5 | 77.3% | ПВВП |
| 3 | Привиди нунавадингу | 22 | 16 | 6 | 72.7% | ВПВП |
| 4 | Франкстон Блюз | 22 | 15 | 7 | 68.2% | ПВВВ |
| 5 | Нокс Рейдерс | 22 | 15 | 7 | 68.2% | ПВВП |
| 6 | Кейлор Грім | 22 | 15 | 7 | 68.2% | ВВВП |
| 7 | Денденонг Рейнджерс | 22 | 12 | 10 | 54.5% | ВПВП |
| 8 | Кілсайт Кобри | 22 | 12 | 10 | 54.5% | ППВП |
| 9 | Кейсі Кавальєрс | 22 | 12 | 10 | 54.5% | ППВП |
| 10 | Сандрінгемські шаблі | 22 | 12 | 10 | 54.5% | ПВВП |
| 11 | Рингвудські яструби | 22 | 11 | 11 | 50.0% | ПВВВ |
| 12 | Орли Діамантової долини | 22 | 8 | 14 | 36.4% | ПППВ |
| 13 | Соколи Вейверлі | 22 | 8 | 14 | 36.4% | ППВП |
| 14 | Джилонгські суперкоти | 22 | 7 | 15 | 31.8% | ПВПВ |
| 15 | Піонери гори Гамбір | 22 | 7 | 15 | 31.8% | ПВПВ |
| 16 | Зарядні пристрої Hobart | 22 | 7 | 15 | 31.8% | ПППП |
| 17 | 22 | 7 | 15 | 31.8% | ПВПП | |
| 18 | Відважні Бендіго | 22 | 7 | 15 | 31.8% | ПППП |
| 19 | Балларатські гірники | 22 | 4 | 18 | 18.2% | ППВВ |
| # | Команда | І | Різн | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мельбурн Тайгерс | 22 | +232 | 77.3% |
| 2 | Елтемські дикі коти | 22 | +244 | 77.3% |
| 3 | Привиди нунавадингу | 22 | +214 | 72.7% |
| 4 | Франкстон Блюз | 22 | +97 | 68.2% |
| 5 | Нокс Рейдерс | 22 | +173 | 68.2% |
| 6 | Кейлор Грім | 22 | +165 | 68.2% |
| 7 | Денденонг Рейнджерс | 22 | +56 | 54.5% |
| 8 | Кілсайт Кобри | 22 | +7 | 54.5% |
| 9 | Кейсі Кавальєрс | 22 | +64 | 54.5% |
| 10 | Сандрінгемські шаблі | 22 | +123 | 54.5% |
| 11 | Рингвудські яструби | 22 | -91 | 50.0% |
| 12 | Орли Діамантової долини | 22 | -54 | 36.4% |
| 13 | Соколи Вейверлі | 22 | -66 | 36.4% |
| 14 | Джилонгські суперкоти | 22 | -163 | 31.8% |
| 15 | Піонери гори Гамбір | 22 | -157 | 31.8% |
| 16 | Зарядні пристрої Hobart | 22 | -141 | 31.8% |
| 17 | 22 | -214 | 31.8% | |
| 18 | Відважні Бендіго | 22 | -181 | 31.8% |
| 19 | Балларатські гірники | 22 | -308 | 18.2% |
Турнірна таблиця
| # | Команда | І | Різн | % |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мельбурн Тайгерс | 22 | +232 | 77.3% |
| 2 | Елтемські дикі коти | 22 | +244 | 77.3% |
| 3 | Привиди нунавадингу | 22 | +214 | 72.7% |
| 4 | Франкстон Блюз | 22 | +97 | 68.2% |
| 5 | Нокс Рейдерс | 22 | +173 | 68.2% |
| 6 | Кейлор Грім | 22 | +165 | 68.2% |
| 7 | Денденонг Рейнджерс | 22 | +56 | 54.5% |
| 8 | Кілсайт Кобри | 22 | +7 | 54.5% |
| 9 | Кейсі Кавальєрс | 22 | +64 | 54.5% |
| 10 | Сандрінгемські шаблі | 22 | +123 | 54.5% |
| 11 | Рингвудські яструби | 22 | -91 | 50.0% |
| 12 | Орли Діамантової долини | 22 | -54 | 36.4% |
| 13 | Соколи Вейверлі | 22 | -66 | 36.4% |
| 14 | Джилонгські суперкоти | 22 | -163 | 31.8% |
| 15 | Піонери гори Гамбір | 22 | -157 | 31.8% |
| 16 | Зарядні пристрої Hobart | 22 | -141 | 31.8% |
| 17 | 22 | -214 | 31.8% | |
| 18 | Відважні Бендіго | 22 | -181 | 31.8% |
| 19 | Балларатські гірники | 22 | -308 | 18.2% |





















