CHECKLIVE
Роллан де Равель С. logo
Роллан де Равель С.
10.07.2026 15:39
ГОЛ!0 - 2FT
Вайс А. logo
Вайс А.
Гра1-й сет2-й сет
56
77

Роллан де Равель С. 0:2 Вайс А. — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Роллан де Равель С. — Вайс А.?

Перемогу здобув Вайс А. — 2:0 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Роллан де Равель С. — Вайс А.?

Роллан де Равель С. 5:7, 6:7 Вайс А.

Хто подав більше ейсів у матчі Роллан де Равель С. — Вайс А.?

Більше ейсів подав Вайс А. — 5.

  • 6
    7
    00
  • 6
    7
    00
    10
    20
    31
    41
    51
    52
    53
    54
    55
    56
  • 6
    6
    00
    015
    1515
    1530
    3040
    Брейк
  • 6
    5
    00
    1515
    3030
    4030
    Брейк
  • 5
    5
    00
    1515
    3030
    4030
  • 4
    5
    00
    015
    1515
    3015
    3030
    4040
    40A
  • 4
    4
    00
    150
    1515
    1530
    3030
    4030
  • 3
    4
    00
    150
    300
    4015
    4030
    Брейк
  • 2
    4
    00
    1515
    1530
    3040
    Брейк
  • 2
    3
    00
    015
    1515
    1530
    1540
  • 2
    2
    00
    150
    1515
    3015
    3030
    3040
    Брейк
  • 2
    1
    00
    150
    3015
    4015
    Брейк
  • 1
    1
    00
    015
    030
    040
    Брейк
  • 1
    0
    00
    150
    300
    400
    Брейк
  • 5
    7
    00
    1515
    1530
    1540
    Брейк
  • 5
    6
    00
    150
    1515
    1530
    1540
  • 5
    5
    00
    015
    030
    040
    Брейк
  • 5
    4
    00
    015
    1515
    3015
    3030
    3040
  • 5
    3
    00
    015
    1515
    3030
    3040
    4040
    40A
    Брейк
  • 5
    2
    00
    150
    1515
    3015
    3030
    4040
    40A
    4040
    A40
    4040
    40A
    4040
    A40
    4040
    A40
    Брейк
  • 4
    2
    00
    150
    1515
    1530
    3030
    3040
    4040
    A40
  • 3
    2
    00
    015
    1515
    3015
    4015
    Брейк
  • 2
    2
    00
    015
    030
    040
    1540
    Брейк
  • 2
    1
    150
    300
    400
    Брейк
  • 1
    1
    00
    015
    1530
    1540
    Брейк
  • 1
    0
    150
    300
    3015
    4015
    Брейк

Статистика

  • 2

    Тузи

    5

  • 3

    Точки перетворені

    4

  • 1

    Подвійні помилки

    0

  • 20%

    Перші підкладки першого сервісу

    29%

  • 3

    Максимальна кількість ігор поспіль

    5

  • 5

    Максимальна кількість очок поспіль

    7

  • 27

    Отримано очок командою

    31

  • 64%

    Другі пункти повернення другого подачі

    65%

  • 8

    Переможені сервісні гри

    9

  • 47

    Кількість набраних сервісних очок

    45

До початку матчу · Форма перед матчем

Попередні зустрічі до початку цього матчу

Останні матчі: Роллан де Равель С.

Матчів у вибірці: 5
Перемоги3Поразки2

Останні матчі: Вайс А.

Матчів у вибірці: 5
Перемоги4Поразки1