CHECKLIVE
Vittorio Gianelli logo
Vittorio Gianelli
22.09.2026 13:00
ГОЛ!0 - 2FT
Manuele Bersanolli logo
Manuele Bersanolli
Гра1-й сет2-й сет
36
67

Vittorio Gianelli 0:2 Manuele Bersanolli — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Vittorio Gianelli — Manuele Bersanolli?

Перемогу здобув Manuele Bersanolli — 2:0 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Vittorio Gianelli — Manuele Bersanolli?

Vittorio Gianelli 3:6, 6:7 Manuele Bersanolli.

Деталізація розіграшів недоступна

    Деталізація розіграшів недоступна

      До початку матчу · Форма перед матчем

      Попередні зустрічі до початку цього матчу

      Останні матчі: Vittorio Gianelli

      Матчів у вибірці: 5
      Перемоги4Поразки1

      Останні матчі: Manuele Bersanolli

      Матчів у вибірці: 5
      Перемоги4Поразки1