CHECKLIVE
19.03.2023 16:00
ГОЛ!2 - 0FT

Спортивний клуб молодих африканців 2:0 США Монастір — Огляд матчу

Очні матчі Спортивний клуб молодих африканців - США Монастір

  • Матчі2
  • Найрезультативніша нічия0
  • Найрезультативніший матч2-0
Спортивний клуб молодих африканців logo

Спортивний клуб молодих африканців

США Монастір logo

США Монастір

  • 1

    Перемоги

  • 0

    Нічия

  • 1

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

1

1

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

2

2

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

1

1

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

2-0

0-2

Away team logo
Young Africans Sport Club

Young Africans Sport Club

US Monastir

US Monastir

Спортивний клуб молодих африканців - США Монастір Найкращі ставки за статистикою

  • Форма останніх матчів — на користь 2

  • США Монастір відкривав рахунок у 5 з останніх 7 матчів

  • X2 не програє у 6 з останніх матчів

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 2.5

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 8.5

Гандикап

Букмекер1X2