CHECKLIVE
U21 Ukraine Women logo
U21 Ukraine Women
11.06.2026 09:30
ГОЛ!86 - 40FT
U21 Australia Women logo
U21 Australia Women
Гра1q2q3q4q
8629232212
40815413

U21 Ukraine Women 86:40 U21 Australia Women — Match Result

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі U21 Ukraine Women — U21 Australia Women?

Перемогу здобув U21 Ukraine Women з рахунком 86:40.

Який був підсумковий рахунок матчу U21 Ukraine Women — U21 Australia Women?

U21 Ukraine Women 86 : 40 U21 Australia Women.

Який був рахунок по чвертях у матчі U21 Ukraine Women — U21 Australia Women?

По чвертях: 29:8, 23:15, 22:4, 12:13.