CHECKLIVE
Red Rose War Ready logo
Red Rose War Ready
27.07.2026 23:00
ГОЛ!65 - 63FT
The Gotham City Bockers logo
The Gotham City Bockers
Гра1q2q3q4q
6514142116
6311131326

Red Rose War Ready 65:63 The Gotham City Bockers — Match Result

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Red Rose War Ready — The Gotham City Bockers?

Перемогу здобув Red Rose War Ready з рахунком 65:63.

Який був підсумковий рахунок матчу Red Rose War Ready — The Gotham City Bockers?

Red Rose War Ready 65 : 63 The Gotham City Bockers.

Який був рахунок по чвертях у матчі Red Rose War Ready — The Gotham City Bockers?

По чвертях: 14:11, 14:13, 21:13, 16:26.