CHECKLIVE
Spartak Noginsk logo
Spartak Noginsk
17.09.2025 12:30
ГОЛ!72 - 63FT
Sparta And K-2 Vidnoje logo
Sparta And K-2 Vidnoje
Гра1q2q3q4q
7215202017
6315191910

Spartak Noginsk 72:63 Sparta And K-2 Vidnoje — Match Result

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Spartak Noginsk — Sparta And K-2 Vidnoje?

Перемогу здобув Spartak Noginsk з рахунком 72:63.

Який був підсумковий рахунок матчу Spartak Noginsk — Sparta And K-2 Vidnoje?

Spartak Noginsk 72 : 63 Sparta And K-2 Vidnoje.

Який був рахунок по чвертях у матчі Spartak Noginsk — Sparta And K-2 Vidnoje?

По чвертях: 15:15, 20:19, 20:19, 17:10.