CHECKLIVE
Ель-Ауні А. logo
Ель-Ауні А.
13.12.2024 07:30
ГОЛ!0 - 2FT
Сован К. logo
Сован К.
Гра1-й сет2-й сет
12
66

Ель-Ауні А. 0:2 Сован К. — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Ель-Ауні А. — Сован К.?

Перемогу здобув Сован К. — 2:0 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Ель-Ауні А. — Сован К.?

Ель-Ауні А. 1:6, 2:6 Сован К.

  • 2
    6
    015
    030
    1530
    1540
    Брейк
  • 0
    1
    015
    030
    040
  • 0
    2
    150
    1515
    1530
    3030
    4030
  • 1
    2
    015
    1515
    1530
    3030
    3040
    4040
    40A
  • 1
    3
    150
    1515
    1530
    3030
    4030
  • 2
    3
    015
    1515
    1530
    3030
    3040
  • 2
    4
    015
    030
    1530
    3030
    3040
    4040
    A40
    4040
    A40
    4040
    40A
  • 2
    5
    015
    1515
    3015
    3030
    3040
    4040
    40A
  • 1
    6
    015
    030
    040
    1540
    3040
  • 0
    1
    015
    1515
    1530
    1540
  • 0
    2
    150
    1515
    3015
    4015
    4030
    4040
    40A
  • 0
    3
    150
    1515
    1530
    3030
    4030
  • 1
    3
    015
    030
    040
    1540
  • 1
    4
    150
    1515
    3015
    3030
    3040
  • 1
    5
    150
    1515
    1530
    1540

Статистика

  • 0

    Тузи

    0

  • 0

    Точки перетворені

    1

  • 66%

    Збережені брейк-пункти

    0%

  • 1

    Подвійні помилки

    0

  • 50%

    Перший подача

    0%

  • 33%

    Перші подачі

    0%

  • 0%

    Перші підкладки першого сервісу

    66%

  • 0

    Максимальна кількість ігор поспіль

    1

  • 2

    Максимальна кількість очок поспіль

    3

  • 0

    Отримано очок командою

    4

  • 0

    Повернення зіграних ігор

    1

  • 67%

    Другий подача

    0%

  • 33%

    Друга подача балів

    0%

  • 0%

    Другі пункти повернення другого подачі

    66%

  • 1

    Спортивні ігри, які граються

    0

  • 0

    Переможені сервісні гри

    0

  • 2

    Кількість набраних сервісних очок

    0

  • 0

    Тайбрейки

    0

До початку матчу · Форма перед матчем

Попередні зустрічі до початку цього матчу

Останні матчі: Ель-Ауні А.

Матчів у вибірці: 5
Перемоги3Поразки2

Останні матчі: Сован К.

Матчів у вибірці: 5
Перемоги4Поразки0Без підсумку1