CHECKLIVE
06.04.2025 12:00
ГОЛ!1 - 3FT

Лас-Пальмас 1:3 Реал Сосьєдад — Огляд матчу

Очні матчі Лас-Пальмас - Реал Сосьєдад

  • Матчі4
  • Найрезультативніша нічия0-0
  • Найрезультативніший матч1-3
Лас-Пальмас logo

Лас-Пальмас

Реал Сосьєдад logo

Реал Сосьєдад

  • 0

    Перемоги

  • 2

    Нічия

  • 2

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

0

2

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

1

5

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

0.25

1.25

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

0

1-3

Away team logo
Las Palmas

Las Palmas

Real Sociedad

Real Sociedad

Лас-Пальмас - Реал Сосьєдад Найкращі ставки за статистикою

  • X2 не програє у 3 з останніх матчів

  • Реал Сосьєдад відкривав рахунок у 4 з останніх 5 матчів

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 9.5

  • За картками в останніх 10 матчах перевага на боці Більше 4.5

Гандикап

Букмекер1X2