CHECKLIVE
14.02.2026 19:00
ГОЛ!3 - 1FT

ФК "Піраміди 3:1 Енергетичні динамівці — Огляд матчу

Очні матчі ФК "Піраміди - Енергетичні динамівці

  • Матчі2
  • Найрезультативніша нічия0
  • Найрезультативніший матч3-1
ФК "Піраміди logo

ФК "Піраміди

Енергетичні динамівці logo

Енергетичні динамівці

  • 2

    Перемоги

  • 0

    Нічия

  • 0

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

2

0

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

4

1

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

2

0.5

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

3-1

0

Away team logo
Pyramids FC

Pyramids FC

Power Dynamos

Power Dynamos

ФК "Піраміди - Енергетичні динамівці Найкращі ставки за статистикою

  • 12 не програє у 6 з останніх матчів

  • Енергетичні динамівці відкривав рахунок у 5 з останніх 6 матчів

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 8.5

Гандикап

Букмекер1X2