Плато Юнайтед 1:0 Стовпи Кано — Огляд матчу
Очні матчі Плато Юнайтед - Стовпи Кано
- Матчі9
- Найрезультативніша нічия1-1
- Найрезультативніший матч1-2

Плато Юнайтед

Стовпи Кано
- 4
Перемоги
- 2
Нічия
- 3
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 4 | 3 |
Забиті голи | 10 | 9 |
Середній показник за гру | 1.11 | 1 |
Найбільша перемога | 1-0 | 1-2 |

Plateau United

Kano Pillars
Немає достатньо інформації щодо формації на даний момент. Перевірте ще раз пізніше.
◆ Оцінка CheckLive
Явний фаворит — Стовпи Кано
Аналіз CheckLive схиляється на користь Kano Pillars: гості мають помітну перевагу в ігровій формі та психологічній стійкості. Plateau United чотири матчі поспіль без перемог, що дає гостям додаткову впевненість. Очікується щільний матч із невеликою кількістю голів.
Победа Стовпи Кано
Висока впевненість60%
Три метрики CheckLive
CheckForm
42.2
56.8
CheckSkill
49.3
52.3
CheckMental
37.7
71.2
Итог CheckLive44.5 vs 57.7+13.2
Ещё сигналы по матчу
Стовпи Кано (возврат при ничье)62%
Тотал меньше 2.555%
Стовпи Кано с форой −150%
Коэффициенты рынка на сегодня.
Часті питання
Хто переможе в матчі Plateau United — Kano Pillars?
За прогнозом CheckLive, перевага на боці Kano Pillars: вони мають кращу форму, вищу психологічну стійкість і впевненіше почуваються в рівних матчах. Plateau United не виграють чотири тури поспіль, що робить гостей фаворитами. Проте історія особистих зустрічей рівна, тому легкого матчу не буде.
Хто має кращу форму перед матчем?
Kano Pillars у кращій формі: вони виграли три з останніх п'яти матчів, тоді як Plateau United не перемагають уже чотири тури. Форма гостей оцінюється в 56.8 проти 42.2 у господарів, що відображає реальний стан справ. Гості демонструють стабільність, а господарі — спад. Такий контраст обіцяє перевагу гостям у динаміці гри.
Чи заб'ють обидві команди в матчі Plateau United — Kano Pillars?
Обидві команди забивали в чотирьох із п'яти останніх очних матчів, але зараз Plateau United мають проблеми в нападі — лише п'ять голів у п'яти матчах. Kano Pillars забивають регулярно (8 голів за п'ять ігор), тому варіант «обидві заб'ють» має сенс, хоча господарі можуть не відзначитися.
- Матчі0
- Найрезультативніша нічия0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Нічия
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Забиті голи | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |

