CHECKLIVE
Defensor Sporting U18 logo
Defensor Sporting U18
10.09.2026 20:00
ГОЛ!46 - 87FT
Гра1q2q3q4q
461612711
8724232515

Defensor Sporting U18 46:87 Paulistano U18 — Match Result

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Defensor Sporting U18 — Paulistano U18?

Перемогу здобув Paulistano U18 з рахунком 87:46.

Який був підсумковий рахунок матчу Defensor Sporting U18 — Paulistano U18?

Defensor Sporting U18 46 : 87 Paulistano U18.

Який був рахунок по чвертях у матчі Defensor Sporting U18 — Paulistano U18?

По чвертях: 16:24, 12:23, 7:25, 11:15.

  • L. Farias

    46 - 87

    1
  • V. Santos

    46 - 86

    3
  • 3

    46 - 83

    T. Michaelsson

  • 1

    43 - 83

    M. Pastrana

  • 1

    42 - 83

    M. Pastrana

  • V. Santos

    41 - 83

    1
  • V. Santos

    41 - 82

    1
  • M. Moreira

    41 - 81

    2
  • 1

    41 - 79

    M. Pastrana

  • D. Zago

    40 - 79

    2
  • L. Balbino

    40 - 77

    2
  • 2

    40 - 75

    F. De Leon

  • M. Moreira

    38 - 75

    3
  • 3

    38 - 72

    T. Michaelsson