CHECKLIVE
15.01.2025 17:00
ГОЛ!2(4) - 2(2)FT

ФК Бургуан Жалльє 2:2 Олімпік Ліонне — Огляд матчу

Очні матчі ФК Бургуан Жалльє - Олімпік Ліонне

  • Матчі1
  • Найрезультативніша нічия0
  • Найрезультативніший матч2-2
ФК Бургуан Жалльє logo

ФК Бургуан Жалльє

Олімпік Ліонне logo

Олімпік Ліонне

  • 1

    Перемоги

  • 0

    Нічия

  • 0

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

1

0

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

2

2

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

2

2

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

2-2

0

Away team logo
FC Bourgoin Jallieu

FC Bourgoin Jallieu

Olympique Lyonnais

Olympique Lyonnais

ФК Бургуан Жалльє - Олімпік Ліонне Найкращі ставки за статистикою

  • Обидві команди забивали у 4 з останніх 5 матчів

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Більше 2.5

  • Олімпік Ліонне відкривав рахунок у 7 з останніх 9 матчів

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 9.5

Гандикап

Букмекер1X2