CHECKLIVE
24.01.2026 12:30
ГОЛ!1 - 0FT

Ноттс Каунті 1:0 Кру Олександра — Огляд матчу

Очні матчі Ноттс Каунті - Кру Олександра

  • Матчі6
  • Найрезультативніша нічия0-0
  • Найрезультативніший матч1-3
Ноттс Каунті logo

Ноттс Каунті

Кру Олександра logo

Кру Олександра

  • 1

    Перемоги

  • 1

    Нічия

  • 4

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

1

4

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

3

8

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

0.5

1.33

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

1-0

0-2

Away team logo
Notts County

Notts County

Crewe Alexandra

Crewe Alexandra

Ноттс Каунті - Кру Олександра Найкращі ставки за статистикою

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Більше 2.5

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 2.5

  • X2 не програє у 4 з останніх матчів

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 9.5

  • Кру Олександра відкривав рахунок у 8 з останніх 10 матчів

Гандикап

Букмекер1X2