НК Нур Загреб 2:0 НК Младост Бузін — Огляд матчу
Очні матчі НК Нур Загреб - НК Младост Бузін
- Матчі7
- Найрезультативніша нічия3-3
- Найрезультативніший матч5-3

НК Нур Загреб

НК Младост Бузін
- 5
Перемоги
- 1
Нічия
- 1
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 5 | 1 |
Забиті голи | 21 | 8 |
Середній показник за гру | 3 | 1.14 |
Найбільша перемога | 6-0 | 1-2 |

NK Nur Zagreb

NK Mladost Buzin
Немає достатньо інформації щодо формації на даний момент. Перевірте ще раз пізніше.
◆ Оцінка CheckLive
Явний фаворит — НК Младост Бузін
НК Младост Бузін — впевнений фаворит за метриками CheckLive: підсумковий рейтинг 57 проти 39.7 у НК Нур Загреб. Найбільша перевага — у психологічній стійкості (CheckMental 69 проти 26.6), оцінка ймовірності перемоги — 66%.
Победа НК Младост Бузін
Висока впевненість66%
Три метрики CheckLive
CheckForm
36.7
57.4
CheckSkill
47.8
51.4
CheckMental
26.6
69
Итог CheckLive39.7 vs 57+17.3
Ещё сигналы по матчу
НК Младост Бузін (возврат при ничье)71%
Тотал больше 3.570%
НК Младост Бузін с форой −169%
Коэффициенты рынка на сегодня.
Часті питання
Хто фаворит у матчі НК Нур Загреб — НК Младост Бузін?
За метриками CheckLive фаворит — НК Младост Бузін: підсумковий рейтинг 57 проти 39.7, оцінка ймовірності перемоги — 66%.
У чому головна перевага НК Младост Бузін?
Найсильніший НК Младост Бузін у психологічній стійкості: CheckMental 69 проти 26.6 у НК Нур Загреб. Перевага за підсумковим рейтингом — 22.2.
Як CheckLive оцінює матч?
Оцінка будується на трьох метриках: форма (CheckForm), клас (CheckSkill) і психологія (CheckMental). Їхні значення та сигнали — нижче.
- Матчі0
- Найрезультативніша нічия0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Нічия
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Забиті голи | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |

