MZKS Арка Гдиня проти МКС Хойничанка Хойнице Prediction & Live Score
Очні матчі MZKS Арка Гдиня - МКС Хойничанка Хойнице
- Матчі10
- Найрезультативніша нічия2-2
- Найрезультативніший матч3-1

MZKS Арка Гдиня

МКС Хойничанка Хойнице
- 5
Перемоги
- 3
Нічия
- 2
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 5 | 2 |
Забиті голи | 16 | 9 |
Середній показник за гру | 1.6 | 0.9 |
Найбільша перемога | 4-0 | 1-3 |

MZKS Arka Gdynia

MKS Chojniczanka Chojnice
Немає даних
◆ Оцінка CheckLive
Явний фаворит — МКС Хойничанка Хойнице
МКС Хойничанка Хойнице — впевнений фаворит за метриками CheckLive: підсумковий рейтинг 59 проти 42.2 у MZKS Арка Гдиня. Найбільша перевага — у психологічній стійкості (CheckMental 71.2 проти 28.6), оцінка ймовірності перемоги — 65%.
Победа МКС Хойничанка Хойнице
Висока впевненість65%
Три метрики CheckLive
CheckForm
38
58
CheckSkill
51.4
54.4
CheckMental
28.6
71.2
Итог CheckLive42.2 vs 59+16.8
Ещё сигналы по матчу
МКС Хойничанка Хойнице (возврат при ничье)71%
МКС Хойничанка Хойнице с форой −169%
Тотал меньше 2.562%
Коэффициенты рынка на сегодня.
Часті питання
Хто фаворит у матчі MZKS Арка Гдиня — МКС Хойничанка Хойнице?
За метриками CheckLive фаворит — МКС Хойничанка Хойнице: підсумковий рейтинг 59 проти 42.2, оцінка ймовірності перемоги — 65%.
У чому головна перевага МКС Хойничанка Хойнице?
Найсильніший МКС Хойничанка Хойнице у психологічній стійкості: CheckMental 71.2 проти 28.6 у MZKS Арка Гдиня. Перевага за підсумковим рейтингом — 21.9.
Як CheckLive оцінює матч?
Оцінка будується на трьох метриках: форма (CheckForm), клас (CheckSkill) і психологія (CheckMental). Їхні значення та сигнали — нижче.
- Матчі0
- Найрезультативніша нічия0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Нічия
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Забиті голи | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |

