CHECKLIVE
Сантамарта Ройг А. logo
Сантамарта Ройг А.
26.06.2026 11:50
ГОЛ!0 - 2FT
Монтес-де-ла-Торре I. logo
Монтес-де-ла-Торре I.ATP #225
Гра1-й сет2-й сет
42
66

Сантамарта Ройг А. 0:2 Монтес-де-ла-Торре I. — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Сантамарта Ройг А. — Монтес-де-ла-Торре I.?

Перемогу здобув Монтес-де-ла-Торре I. — 2:0 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Сантамарта Ройг А. — Монтес-де-ла-Торре I.?

Сантамарта Ройг А. 4:6, 2:6 Монтес-де-ла-Торре I.

Деталізація розіграшів недоступна

    Деталізація розіграшів недоступна

      До початку матчу · Форма перед матчем

      Попередні зустрічі до початку цього матчу

      Останні матчі: Сантамарта Ройг А.

      Матчів у вибірці: 5
      Перемоги3Поразки2

      Останні матчі: Монтес-де-ла-Торре I.

      Матчів у вибірці: 5
      Перемоги3Поразки2