CHECKLIVE
17.10.2025 17:00
ГОЛ!5 - 1FT

Ліллестрем СК 5:1 Лін ФК — Огляд матчу

Очні матчі Ліллестрем СК - Лін ФК

  • Матчі2
  • Найрезультативніша нічия0
  • Найрезультативніший матч5-1
Ліллестрем СК logo

Ліллестрем СК

Лін ФК logo

Лін ФК

  • 2

    Перемоги

  • 0

    Нічия

  • 0

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

2

0

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

6

1

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

3

0.5

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

5-1

0

Away team logo
Lillestrøm SK

Lillestrøm SK

Lyn FK

Lyn FK

Ліллестрем СК - Лін ФК Найкращі ставки за статистикою

  • Форма останніх матчів — на користь 2

  • 12 не програє у 35 з останніх матчів

  • Лін ФК відкривав рахунок у 5 з останніх 6 матчів

Гандикап

Букмекер1X2