HK Ryazan проти JHC Bars Kazan Hockey Prediction & Stats
Питання та відповіді
У якій формі команди перед матчем HK Ryazan — JHC Bars Kazan?
Останні 5 матчів — HK Ryazan: 2-3 (L 0:1, W 4:3, W 1:0, L 1:2, L 1:2); JHC Bars Kazan: 3-2 (L 1:3, W 4:3, W 5:4, L 4:7, W 3:1).
Яка історія особистих зустрічей HK Ryazan та JHC Bars Kazan?
Усього 4 очних зустрічей: HK Ryazan 3-1 JHC Bars Kazan.
Коли матч HK Ryazan — JHC Bars Kazan?
31.10.2026 о 14:00 (UTC), VHL.
Форма авторизації
Ви повинні авторизуватися, щоб відправити повідомлення
або
Ще немає повідомлень

HK Ryazan
