FC POHU/Kova Kamppi проти Гельсінкі Космос Prediction & Live Score
Очні матчі FC POHU/Kova Kamppi - Гельсінкі Космос
- Матчі1
- Найрезультативніша нічия0
- Найрезультативніший матч0-3
FC POHU/Kova Kamppi
Гельсінкі Космос
- 0
Перемоги
- 0
Нічия
- 1
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 1 |
Забиті голи | 0 | 3 |
Середній показник за гру | 0 | 3 |
Найбільша перемога | 0 | 0-3 |
FC POHU/Kova Kamppi
Helsinki Cosmos FC
Немає даних
◆ Оцінка CheckLive
Невелика перевага — FC POHU/Kova Kamppi
FC POHU/Kova Kamppi — невеликий фаворит за метриками CheckLive: підсумковий рейтинг 44.8 проти 44.7 у Гельсінкі Космос. Найбільша перевага — у формі (CheckForm 46.8 проти 46.4), оцінка ймовірності перемоги — 58%.
Обе забьют — Да
Середня впевненість58%
Три метрики CheckLive
CheckForm
46.8
46.4
CheckSkill
44.5
44.5
CheckMental
42.1
42.1
Итог CheckLive44.8 vs 44.7+0.1
ProCheckLive Pro£4.99/міс
Глибока аналітика матчів, безлімітний AI-чат і ранні прогнози — скоро запуск.
До листа очікуванняЕщё сигналы по матчу
Тотал больше 2.558%
Тотал больше 3.551%
Победа FC POHU/Kova Kamppi50%
Коэффициенты рынка на сегодня.
Часті питання
Хто фаворит у матчі FC POHU/Kova Kamppi — Гельсінкі Космос?
За метриками CheckLive фаворит — FC POHU/Kova Kamppi: підсумковий рейтинг 44.8 проти 44.7, оцінка ймовірності перемоги — 58%.
У чому головна перевага FC POHU/Kova Kamppi?
Найсильніший FC POHU/Kova Kamppi у формі: CheckForm 46.8 проти 46.4 у Гельсінкі Космос. Перевага за підсумковим рейтингом — 0.1.
Як CheckLive оцінює матч?
Оцінка будується на трьох метриках: форма (CheckForm), клас (CheckSkill) і психологія (CheckMental). Їхні значення та сигнали — нижче.
- Матчі0
- Найрезультативніша нічия0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Нічия
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Забиті голи | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |