CHECKLIVE
16.02.2025 12:30
ГОЛ!1 - 1FT

SSV Ян Регенсбург 1:1 Гамбургер СВ — Огляд матчу

Очні матчі SSV Ян Регенсбург - Гамбургер СВ

  • Матчі12
  • Найрезультативніша нічия2-2
  • Найрезультативніший матч1-5
SSV Ян Регенсбург logo

SSV Ян Регенсбург

Гамбургер СВ logo

Гамбургер СВ

  • 2

    Перемоги

  • 3

    Нічия

  • 7

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

2

7

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

18

31

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

1.5

2.58

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

5-0

0-5

Away team logo
SSV Jahn Regensburg

SSV Jahn Regensburg

Hamburger SV

Hamburger SV

SSV Ян Регенсбург - Гамбургер СВ Найкращі ставки за статистикою

  • X2 не програє у 4 з останніх матчів

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Більше 2.5

  • Гамбургер СВ відкривав рахунок у 6 з останніх 8 матчів

Гандикап

Букмекер1X2