CHECKLIVE
Ерікссон Зівертс Й. logo
Ерікссон Зівертс Й.
10.07.2026 10:26
ГОЛ!1 - 2FT
Роберт Н. logo
Роберт Н.
Гра1-й сет2-й сет3-й сет
623
266

Ерікссон Зівертс Й. 1:2 Роберт Н. — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Ерікссон Зівертс Й. — Роберт Н.?

Перемогу здобув Роберт Н. — 2:1 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Ерікссон Зівертс Й. — Роберт Н.?

Ерікссон Зівертс Й. 6:2, 2:6, 3:6 Роберт Н.

Хто подав більше ейсів у матчі Ерікссон Зівертс Й. — Роберт Н.?

Більше ейсів подав Роберт Н. — 2.

  • 3
    6
    00
  • 3
    6
    00
    015
    030
    1530
    3040
  • 3
    5
    00
    150
    1515
    3015
    4015
  • 2
    5
    00
    015
    1515
    3015
    3030
    3040
  • 2
    4
    00
    015
    030
    040
    1540
    3040
    4040
    A40
  • 1
    4
    00
    015
    1530
    3030
    3040
  • 1
    3
    00
    015
    030
    040
  • 1
    2
    00
    015
    030
    040
  • 1
    1
    00
    150
    300
    400
    4015
  • 0
    1
    00
    015
    030
    040
    1540
    3040
  • 2
    6
    00
    015
    1515
    1530
    1540
    3040
  • 2
    5
    00
    015
    030
    1530
    3030
    4030
    4040
    40A
  • 2
    4
    00
    1515
    1530
    1540
  • 2
    3
    00
    150
    1515
    3015
    4015
    4030
  • 1
    3
    00
    150
    300
    3015
    4015
  • 0
    3
    00
    015
    030
    1530
    1540
  • 0
    2
    00
    015
    030
    1530
    3030
    3040
    4040
    40A
  • 0
    1
    00
    015
    030
    040
    1540
  • 6
    2
    00
    015
    1530
    3030
    4030
    4040
  • 5
    2
    00
    150
    1515
    3015
    4015
    4030
    4040
    A40
    4040
    A40
  • 4
    2
    00
    015
    1515
    1530
    1540
    3040
    4040
    A40
  • 3
    2
    00
    015
    030
    1530
    3030
    4040
    40A
  • 3
    1
    00
    150
    1515
    3015
    4015
  • 2
    1
    015
    1530
    3040
    40A
    4040
    A40
    4040
    40A
  • 2
    0
    1515
    3030
    4030
  • 1
    0
    150
    4030

Статистика

  • 1

    Тузи

    2

  • 3

    Точки перетворені

    4

  • 4

    Подвійні помилки

    3

  • 36%

    Перші підкладки першого сервісу

    40%

  • 3

    Максимальна кількість ігор поспіль

    4

  • 5

    Максимальна кількість очок поспіль

    10

  • 34

    Отримано очок командою

    32

  • 51%

    Другі пункти повернення другого подачі

    56%

  • 7

    Переможені сервісні гри

    8

  • 38

    Кількість набраних сервісних очок

    47

До початку матчу · Форма перед матчем

Попередні зустрічі до початку цього матчу

Останні матчі: Ерікссон Зівертс Й.

Матчів у вибірці: 5
Перемоги3Поразки2

Останні матчі: Роберт Н.

Матчів у вибірці: 5
Перемоги1Поразки2Без підсумку2