CHECKLIVE
Dominican Republic U18 logo
Dominican Republic U18
10.06.2026 18:30
ГОЛ!46 - 96FT
Canada U18 logo
Canada U18
Гра1q2q3q4q
46211249
9626192526

Dominican Republic U18 46:96 Canada U18 — Match Result

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Dominican Republic U18 — Canada U18?

Перемогу здобув Canada U18 з рахунком 96:46.

Який був підсумковий рахунок матчу Dominican Republic U18 — Canada U18?

Dominican Republic U18 46 : 96 Canada U18.

Хто набрав найбільше очок у матчі Dominican Republic U18 — Canada U18?

Найбільше очок набрав Savannah Swords — 19 очок.

Який був рахунок по чвертях у матчі Dominican Republic U18 — Canada U18?

По чвертях: 21:26, 12:19, 4:25, 9:26.

  • I. Sangha

    46 - 96

    3
  • 2

    46 - 93

    J. Soto

  • 2

    44 - 93

    E. Rivera

  • A. Turla

    42 - 93

    3
  • I. Sangha

    42 - 90

    3
  • E. Salgado

    42 - 87

    2
  • 2

    42 - 85

    A. Lopez

  • -1

    42 - 83

  • 2

    41 - 85

    A. Lopez

  • I. Sangha

    39 - 85

    2
  • A. Turla

    39 - 83

    2
  • E. Salgado

    39 - 81

    2
  • B. McLeod

    39 - 79

    2
  • B. McLeod

    39 - 77

    2
  • A. Corrigale

    39 - 75

    3
  • J. Wheeler

    39 - 72

    2
  • 1

    39 - 70

    Y. Torres

  • 1

    38 - 70

    Y. Torres