CHECKLIVE
Де Зеєв Дж. logo
Де Зеєв Дж.
24.10.2024 07:55
ГОЛ!2 - 0FT
Бучник М. logo
Бучник М.
Гра1-й сет2-й сет
67
25

Де Зеєв Дж. 2:0 Бучник М. — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Де Зеєв Дж. — Бучник М.?

Перемогу здобув Де Зеєв Дж. — 2:0 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Де Зеєв Дж. — Бучник М.?

Де Зеєв Дж. 6:2, 7:5 Бучник М.

Деталізація розіграшів недоступна

    Деталізація розіграшів недоступна

      До початку матчу · Форма перед матчем

      Попередні зустрічі до початку цього матчу

      Останні матчі: Де Зеєв Дж.

      Попередні результати недоступні

      Останні матчі: Бучник М.

      Попередні результати недоступні