CHECKLIVE
02.05.2026 19:15
ГОЛ!1 - 2FT

Центральна Кордова 1:2 Бока Хуніорс — Огляд матчу

Очні матчі Центральна Кордова - Бока Хуніорс

  • Матчі10
  • Найрезультативніша нічия2-2
  • Найрезультативніший матч1-8
Центральна Кордова logo

Центральна Кордова

Бока Хуніорс logo

Бока Хуніорс

  • 1

    Перемоги

  • 2

    Нічия

  • 7

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

1

7

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

8

26

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

0.8

2.6

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

1-0

1-8

Away team logo
Central Córdoba

Central Córdoba

Boca Juniors

Boca Juniors

Центральна Кордова - Бока Хуніорс Найкращі ставки за статистикою

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 8.5

  • Бока Хуніорс відкривав рахунок у 6 з останніх 8 матчів

Гандикап

Букмекер1X2