CHECKLIVE
19.04.2026 13:00
ГОЛ!2 - 0FT

Бандирмаспор 2:0 Амед Спортив Фаалітетлер — Огляд матчу

Очні матчі Бандирмаспор - Амед Спортив Фаалітетлер

  • Матчі4
  • Найрезультативніша нічия0
  • Найрезультативніший матч1-2
Бандирмаспор logo

Бандирмаспор

Амед Спортив Фаалітетлер logo

Амед Спортив Фаалітетлер

  • 1

    Перемоги

  • 0

    Нічия

  • 3

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

1

3

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

4

5

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

1

1.25

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

2-0

1-2

Away team logo
Bandırmaspor

Bandırmaspor

Amed Sportif Faaliyetler

Amed Sportif Faaliyetler

Бандирмаспор - Амед Спортив Фаалітетлер Найкращі ставки за статистикою

  • 12 не програє у 9 з останніх матчів

  • Амед Спортив Фаалітетлер відкривав рахунок у 5 з останніх 7 матчів

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 2.5

Гандикап

Букмекер1X2