CHECKLIVE
19.07.2025 22:30
ГОЛ!3 - 1FT

Клуб "Квілмес Атлетіко 3:1 Арсенал де Саранді — Огляд матчу

Очні матчі Клуб "Квілмес Атлетіко - Арсенал де Саранді

  • Матчі4
  • Найрезультативніша нічия0-0
  • Найрезультативніший матч3-1
Клуб "Квілмес Атлетіко logo

Клуб "Квілмес Атлетіко

Арсенал де Саранді logo

Арсенал де Саранді

  • 2

    Перемоги

  • 2

    Нічия

  • 0

    Перемоги

Перемоги

Home team logo

2

0

Away team logo

Забиті голи

Home team logo

4

1

Away team logo

Середній показник за гру

Home team logo

1

0.25

Away team logo

Найбільша перемога

Home team logo

3-1

0

Away team logo
Quilmes Atlético Club

Quilmes Atlético Club

Arsenal de Sarandí

Arsenal de Sarandí

Клуб "Квілмес Атлетіко - Арсенал де Саранді Найкращі ставки за статистикою

  • За голами в останніх 10 матчах перевага на боці Більше 2.5

  • Арсенал де Саранді відкривав рахунок у 5 з останніх 7 матчів

  • За кутовими в останніх 10 матчах перевага на боці Менше 8.5

Гандикап

Букмекер1X2