CHECKLIVE
Gabriella Barrera logo
Gabriella Barrera
01.08.2026 14:00
ГОЛ!0 - 2FT
Andrea Chacon logo
Andrea Chacon
Гра1-й сет2-й сет
63
76

Gabriella Barrera 0:2 Andrea Chacon — Результат матчу

Питання та відповіді

Хто переміг у матчі Gabriella Barrera — Andrea Chacon?

Перемогу здобув Andrea Chacon — 2:0 за сетами.

Який був рахунок за сетами у матчі Gabriella Barrera — Andrea Chacon?

Gabriella Barrera 6:7, 3:6 Andrea Chacon.

Хто подав більше ейсів у матчі Gabriella Barrera — Andrea Chacon?

Більше ейсів подав Andrea Chacon — 1.

  • 3
    6
    00
    3015
    3030
    3040
    Брейк
  • 3
    5
    00
    015
    3030
    4030
    Брейк
  • 2
    5
    00
    150
    300
    400
  • 1
    5
    00
    3015
    4030
    4040
    40A
  • 1
    4
    150
    1515
    1530
    4040
    40A
    Брейк
  • 1
    3
    00
    150
    300
    4015
    Брейк
  • 0
    3
    00
    3015
    3030
    3040
    4040
    AA
    A40
    4040
    40A
    Брейк
  • 0
    2
    00
    015
    030
    3040
    A40
  • 0
    1
    00
    150
    1515
    1530
    3040
    Брейк
  • 6
    7
    01
    02
    03
    14
    24
    25
    36
    46
  • 6
    6
    00
    015
    030
    1540
    Брейк
  • 6
    5
    00
    3015
    4030
    Брейк
  • 5
    5
    00
    1530
    3040
    4040
    A40
  • 4
    5
    00
    3030
    3040
  • 4
    4
    00
    150
    300
    400
    4015
    4030
    4040
    A40
    4040
    40A
    Брейк
  • 4
    3
    00
    150
    300
    4015
    Брейк
  • 3
    3
    00
    015
    030
    1530
    3030
    4030
  • 2
    3
    00
    150
    300
    4015
    Брейк
  • 1
    3
    00
    015
    030
    040
    Брейк
  • 1
    2
    00
    3015
    4030
    4040
    40A
  • 1
    1
    00
    150
    3015
    4015
  • 0
    1
    015
    030
    040

Статистика

  • 0

    Тузи

    1

  • 5

    Точки перетворені

    6

  • 50%

    Збережені брейк-пункти

    61%

  • 11

    Подвійні помилки

    4

  • 51%

    Перший подача

    70%

  • 57%

    Перші подачі

    55%

  • 45%

    Перші підкладки першого сервісу

    42%

  • 3

    Максимальна кількість ігор поспіль

    5

  • 6

    Максимальна кількість очок поспіль

    6

  • 36

    Отримано очок командою

    44

  • 10

    Повернення зіграних ігор

    10

  • 73%

    Другий подача

    82%

  • 37%

    Друга подача балів

    41%

  • 59%

    Другі пункти повернення другого подачі

    63%

  • 10

    Спортивні ігри, які граються

    10

  • 4

    Переможені сервісні гри

    5

  • 39

    Кількість набраних сервісних очок

    37

  • 0

    Тайбрейки

    1

До початку матчу · Форма перед матчем

Попередні зустрічі до початку цього матчу

Останні матчі: Gabriella Barrera

Матчів у вибірці: 4
Перемоги2Поразки1Без підсумку1

Останні матчі: Andrea Chacon

Матчів у вибірці: 5
Перемоги3Поразки1Без підсумку1