Клуб "Сітра 1:3 Аль-Ріффа — Огляд матчу
Очні матчі Клуб "Сітра - Аль-Ріффа
- Матчі10
- Найрезультативніша нічия1-1
- Найрезультативніший матч1-3

Клуб "Сітра

Аль-Ріффа
- 2
Перемоги
- 3
Нічия
- 5
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 2 | 5 |
Забиті голи | 10 | 15 |
Середній показник за гру | 1 | 1.5 |
Найбільша перемога | 3-1 | 0-3 |

Sitra Club

Al Riffa
Гандикап
| Букмекер | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
Немає достатньо інформації щодо формації на даний момент. Перевірте ще раз пізніше.
◆ Оцінка CheckLive
Явний фаворит — Аль-Ріффа
За прогнозом CheckLive, «Аль-Ріффа» має відчутний переваги за формою та ментальним станом. Переможна серія з п’яти матчів та історія зустрічей (4 виїзні перемоги) підсилюють статус фаворита. 65% прогнозу на користь гостей.
Победа Аль-Ріффа1.48
Висока впевненість65%
Три метрики CheckLive
CheckForm
39.7
58.7
CheckSkill
50.8
55.5
CheckMental
33.5
75.4
Итог CheckLive43.5 vs 60.6+17.1
Ещё сигналы по матчу
Аль-Ріффа (возврат при ничье)80%
Аль-Ріффа с форой −178%
Тотал меньше 2.573%
Коэффициенты рынка на сегодня.
Часті питання
Хто фаворит матчу «Сітра» – «Аль-Ріффа»?
Фаворитом вважається «Аль-Ріффа». Гості мають перевагу за всіма ключовими показниками: форма, ментальність, історія зустрічей. Команда не програє в шести останніх матчах.
Яка форма команд перед матчем?
«Аль-Ріффа» виграв п’ять матчів поспіль (різниця м’ячів 8-1). «Сітра» грає нерівно: дві перемоги, дві нічиї, одна поразка в останніх п’яти турах.
На скільки результативним очікується матч?
Середній тотал в очних зустрічах становить 2,3 м’яча за гру. Враховуючи надійний захист «Аль-Ріффа» (1 пропущений в останніх п’яти матчах), малоймовірно, що буде багато голів.
- Матчі0
- Найрезультативніша нічия0
- Найрезультативніший матч0
/
/
- 0
Перемоги
- 0
Нічия
- 0
Перемоги
| мітка | перша команда | друга команда |
|---|---|---|
Перемоги | 0 | 0 |
Забиті голи | 0 | 0 |
Середній показник за гру | 0 | 0 |
Найбільша перемога | 0 | 0 |
Гандикап
| Букмекер | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|

